Сульфат Заліза

FeSO4*7H2O

ГОСТ 6981-94

Являє собою кристали зеленувато-блакитного кольору. Отримують шляхом утилізації відпрацьованих травильних сірчанокислих розчинів. Застосування: для водопідготовки в металургійній, хімічній і енергетичній промисловості.

Хімічний склад:

Речовина Масовий вміст, %
Вміст сульфату заліза (II),%, не менше 53,0
Вміст вільної сірчаної кислоти,%, не більше 0,3
Вміст нерозчинного залишку,%, не більше 0,2

Залізний купорос представляє собою неорганічний коагулянт, що використовують для очищення води. Речовина добре розчиняється, має низьку токсичність і вигляд кристалів зелено-блакитного кольору. Він негорючий, пожежо- та вибухобезпечний. На відміну від вапна, не такий чутливий до рівня pH. В якості коагулянту його задіють для очищення стоків, питних вод, водопідготовки в металургійній, хімічній і енергетичній сфері.

Підприємства України застосовують цю речовину для очищення води від хромових і ціаністих солей, для отримання сірчистого газу або оксиду заліза. У сільському господарстві його використовують, щоб поліпшити якість грунту, як добриво. Залізний купорос підходить для освітлення каламутної води, що має природний високий рівень лужності.

Інструкції щодо застосування коагулянту нескладні.

Купити купорос можна упакованим в поліпропіленові контейнери МКР типу «біг-бег». Вага упаковок до 1000 кілограм. Перевозять автомобілями або в залізничних вагонах.

Переваги FeSO4: володіє необмеженим терміном зберігання і невисокою ціною. «НПП «Неосинтез» пропонує купити залізний купорос за доступною ціною. З нашою компанією співпрацюють водоканали м Київ, Харків, Вінниці, Броварів та ін.

Дізнатися яка його вартість, побачити опис, замовити коагулянт можна на нашому сайті.

Крім того, компанія надає консультаційні послуги з підбору необхідних реагентів.

Замовити реагент зараз