Флокулянт катіоннийЗАКАЗАТЬ

Флокулянт катіонний

NEOFLOK (К101-130, К201-255)

Катіонні (катіонно-активні) флокулянти діють за принципом процесу хемосорбції. Молекули притягують частинки c протилежним зарядом і за рахунок взаємодії пов’язують їх в ланцюжки молекул, в наслідок чого під вагою молекулярної маси вони швидше осідають. Таким чином зменшується період дозрівання і осадження агломератів, що сприяє інтенсифікації процесів ущільнення осадів і освітлення забарвлених і каламутних вод.
Область застосування: очищення природних і стічних вод, ущільнення осадів на очисних спорудах різних промислових і комунальних підприємств.
Наприклад, в стабілізаторах, де відбувається стабілізація концентрованих органічних субстратів після відстійників, застосовують флокулянт катіонного типу, який покращує технологію, що забезпечує ефективність і економічність процесу, а саме, дозволяє скоротити час ущільнення осаду, його обсяг і поліпшити якість наосадовой води, яку доочищають, розбавляють і повертають в цикл. Оброблений осад (мул) подають на мулові майданчики.
Флокулянти такого типу також використовуються для інтенсифікації в схемах механічного зневоднення осадів шляхом дозування в потік або змішувач перед подачею в згущувач щоб зменшити час поділу суспензії і знизити навантаження на фільтри.

Флокулянт катіонний
Оцените