Аніонні флокулянтиЗАКАЗАТЬ

Аніонні флокулянти

NEOFLOK (А101-130, А201-255)

Аніонні (аніоно активні) флокулянти забезпечують високий технологічний ефект адгезії позитивно заряджених домішок і зважених часток в агломерати, які за рахунок більшої молекулярної маси швидше осідають. Це дозволяє збільшити пропускну здатність відстійників і фільтрів, знизити залишкову мутність води або соку, зменшити потребу в коагулянтів, поліпшити технологічні властивості опадів очисних споруд.

Область застосування: освітлення буряково-цукрового соку і транспортерно-мийної води на цукрових заводах, збагачення корисних копалин шляхом видалення домішок і / або ущільненням руди (вугілля) і т.д.
Наприклад, для згущення і освітлення соку I сатурації на ряді цукрових заводів застосовують компактний гравітаційний відстійник-освітлювач з фільтруючим шаром осаду, що працює в режимі горизонтального потоку з одноступінчастим осадженням, де поєднані процеси освітлення, згущення і ущільнення осаду.

Для ефективної і надійної роботи освітлювача такого типу необхідно, щоб середня швидкість осадження частинок була близько 8-10 см / хв. Тому для його ефективної роботи в нефільтрований сік безперервно і рівномірно дозують флокулянт в кількості 0,1-2 г / м3соку. При цьому негативно заряджені Поліаніонна флокулянта під впливом електростатичних сил адсорбірують позитивно заряджені частинки сатураційного осаду, а іони кальцію утворюють містку зв’язку між окремими ділянками макромолекул полімеру і частинками карбонату кальцію, що призводить до утворення компактних агрегатів частинок і прискоренню їх седиментації.

Поєднання в одному ярусі апарату процесів освітлення, згущення і ущільнення осаду із застосуванням флокулянтів дозволяє скоротити тривалість відстоювання в 3-4 рази в порівнянні з багатоярусним відстійником, виключити повторне фільтрування надосадочной шару і підвищити якість і кольоровість соку, забезпечує його термостійкість на випарних установках.
Так само на цукрових заводах флокулянт застосовують для очищення транспортерно-мийної води на фільтрах-декантатор або відстійниках. Це дозволяє скоротити час осадження і дає можливість повторного її використання, а також підвищує продуктивність очисних споруд.

Аніонні флокулянти
Оцените