000 Аміак водний технічний ГОСТ 9-92 Марка А -

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chehol08/neosintez.com.ua/www/wp-content/plugins/goods-catalog/inc/breadcrumbs.php on line 88

Аміак водний технічний ГОСТ 9-92 Марка АЗАКАЗАТЬ

Водний розчин аміаку

або аміачна вода – це речовина з хімічною формулою NH3 · H2O

За зовнішнім виглядом аміак водний технічний це прозора безбарвна або жовтувата рідина. Масова частка аміаку,%, не менше 25,0. Залежно від призначення водний аміак випускається двох марок: А – для різних галузей промисловості:

При виробництві кальцинованої соди
При виготовленні барвників
При виробленні феросплавів для металургійної промисловості
При виготовленні медикаментів
У комунальному господарстві аміачну воду використовують для знезараження води. Це один їх популярних хімічних реагентів для знищення бактерій у воді, поряд з хлоридами .;

Б – для сільського господарства як азотне добриво. Застосування: Аміак водний технічний застосовується в якості азотного добрива в сільському господарстві. Аміачну воду при внесенні в грунт можна використовувати під усі сільськогосподарські культури, при обов’язковому закладанні в ґрунт на глибину 10-15 см, на грунтах легкого механічного складу – на 18см глибину орного шару. Підґрунтям зв’язується сильно, при внесенні восени атмосферними опадами вимивається. Азот аміаку краще стримується ґрунтом, ніж амонійний азот твердих добрив. Перед посівом зернових та інших культур вузькорядного сівби вносити аміачну воду необхідно машинами з більш вузькою розстановкою сошників (30-50см), при внесенні під польові культури просапної типу аміачну воду вносять в середину міжрядь або на відстані 30см від ряду. Рекомендовані дози внесення під зернові – 40-60 кг / га, під технічні культури – 90-120кг / га діючої речовини (азоту) на тлі фосфорно-калійних добрив і перегною.

Специфікація:

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ПОКАЗНИКИ

Марка А

Масова частка аміаку,%, не менше 25

У перерахунку на азот,%, не менше 20,5

Масова концентрація нелетучого залишку, г / дм3, не більше 0.007

Масова концентрація диоксиду вуглецю, г / дм3, не більше 8

Примітки:

При транспортуванні водного аміаку в цистернах допускається незначна опалесценція.
Допускається виготовляти водний аміак марки Б у літній час (травень-серпень) з масовою часткою аміаку не менше 22% і в перерахунку на азот не менше 18%.
Допускається за узгодженням із споживачем використовувати водний аміак марки Б у промисловості.
УПАКОВКА

Аміак водний транспортується в залізничних цистернах і аміаковозах.

Виробництво, зберігання і реалізація аміаку водного технічного

 Аміак водний можна замовити в залізничних цистернах. Зберігати отриману рідину рекомендується в критих складських приміщеннях, в щільно закритій тарі.

 

Аміачна вода має клас небезпеки 4 (викликає подразнення слизових і шкірних покривів), тому при роботі з нею потрібно застосовувати ЗІЗ (рукавички, респіратори, окуляри).

 

Доставка на умовах CPT (станція замовника) протягом 20 днів. Мінімальне замовлення – 1 цистерна

Аміак водний технічний ГОСТ 9-92 Марка А
Оцените