Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chehol08/neosintez.com.ua/www/wp-content/plugins/goods-catalog/inc/breadcrumbs.php on line 88

Катіонно-аніонні флокулянтиЗАКАЗАТЬ

Катіонно-аніонні флокулянти не виявляється аніонні, катіонні або нейтральні характеристики, в залежності від рН <середовища. Вони амфотерні. Тобто вони можуть вести себе підлаштовуючись під середу, в яку вони потрапили. Наприклад, вони набувають катіонні властивості потрапивши в кислотну шкоди, а в аніонні – в лужну. Рівноважна середовище забезпечує їм нейтральні характеристики. Найбільш яскравим прикладом катіонно-аніонних флокулянтів можна назвати білкові сполуки.

Компанія «Неосінтез» пропонує купити катіонно-аніонні флокулянти за доступною вартості. Ознайомитися з описом, фото, дізнатися ціну В зможете на нашому сайті. Для того, щоб замовити коагулянти та інші засоби для очищення води, потрібно заповнити заявку. Менеджер зв’яжеться з Вами і обговорить форму і терміни доставки. Також, компанія пропонує консультаційну допомогу в підборі реагентів для підготовки води. Ми допоможемо зробити доставку в будь-яку область України.

Катіонно-аніонні флокулянти
Оцените