.

Транспортування: Залізничним або автомобільним транспортом, навалом або в тарі. Або самовивіз зі складу м. Київ.

Упаковка: Основний вид упаковки – м’які поліпропіленові контейнери МКР-1,0С (біг-бег), також маємо можливість фасувати у мішки по 25/50 кг.

Назва показника норма
вищий сорт 1 сорт 2 сорт
Масова частка оксиду алюмінію,%, не менше 16 16 15
Масова частка нерозчинного залишку,%, не більше 0,3 0,3 0,7
Масова частка заліза в перерахунку на оксид заліза (III),%, не більше 0,02 0,02 0,3
Масова частка вільної сірчаної кислоти, (H2SO4),%, не більше відсутня відсутня 0,1
Масова частка миш’яку в перерахунку на оксид миш’яку (III),%, не більше 0,001 0,001 0,003
Зовнішній вигляд Однорідний сипучий матеріал з блакитним, кремовим, сіруватим відтінком, фракції до 20 мм Пластини, що не злежуються, брикети, шматки невизначеної форми, різного розміру вагою не більше 10 кг

Сульфат алюмінію або сірчанокислий алюміній (СА) широко застосовується в якості коагулянту для очищення води, стоків, його використовують на текстильних, паперових, шкіряних підприємствах. Застосовується також як гідроізолятор та прискорювач у виробництві бетону. Речовина допомагає очищати питну воду від колоїдів, освітлює її. Його використовують на більшості підприємств, що здійснюють подачу тепла і гарячої води в м. Києві, Харкові та інших містах. Коагулянт отримують взаємодією сірчаної кислоти з гідроксидом алюмінію. У рідкому стані має вигляд прозорого розчину з сіруватим відтінком. У твердому стані представлений в брикетах, що не злежуються, пластин або аморфного шматка, який може мати різні розміри і вагу до десяти кілограм.

Колір коагулянту – білий, з сірим, блакитним або рожевим відтінком. Основні переваги СА: речовина проста у використанні, зберіганні та доставці, може довго зберігатися і має невисоку ціну. Компанія «Неосинтез» пропонує купити сульфат алюмінію технічний очищений за доступною ціною. Дізнатися про вартість, прочитати опис можна на нашому сайті. Зробити замовлення Ви можете онлайн, заповнивши спеціальну заявку.

Крім того, ми надаємо консультаційні послуги з підбору необхідних реагентів для підготовки води і очистки стоків. Купити алюміній сірчанокислий (сульфат алюмінію) можна в спеціалізованих м’яких контейнерах типу «біг-бег» МКР-1,0 С, МКР-1,0. В кишеню контейнера упаковують ярлик з назвою продукту, його сорту, ГОСТу, номером партії. Іноді маркування роблять фарбою на боці контейнера. Доставка сульфату алюмінію (Україна, країни СНД) здійснюється за допомогою залізничного і автомобільного транспорту. Термін зберігання не обмежений.