Всі ми вже давно знаємо, що від того наскільки якісна є наша вода, настільки ж якісним  буде і наше життя. Особливо гостро це відчувають мешканці великих індустріальних міст.

Мегаполіси у величезних кількостях споживають воду і дуже часто якість її далека від ідеалу. Тому, сьогодні важливе значення має промислове очищення води, яке є важливим фактором в роботі по збереженню чистоти довкілля. Україна має багато підприємств, в результаті  діяльності котрих відбувається забруднення водних ресурсів продуктами переробки нафти, важкими металами та іншими хімічними та отруйними речовинами. Скиди забруднень у озера і річки в неочищеному вигляді є небезпечними для екології країни і здоров’я людини. Попередня фільтрація та очищення може допомогти уникнути катастрофи і збереже нашу природу. Саме тому, водопідготовка і водоочищення стоків перетворюється, мало не в головну задачу для практично всіх заводів і фабрик. Вибір найбільш оптимальної системи для цього залежить від типу первинної сировини і виробничого процесу, а також, від обсягів стоків. Але, в першу чергу, керівники заводів самі повинні бути зацікавлені в тому, щоб зменшити загальну кількість забруднень, що викидаються разом із промисловими стічними водами. Крім того, деяким підприємствам доводитися стикатися з такою проблемою як очищення води від заліза. Це частіше пов’язане з технологічними процесами виробництва безперервного циклу. Промислове очищення води – основний напрямок діяльності ТОВ «НВП «Неосинтез». Ми надаємо послуги з підбору систем очищення і водопідготовки для заводів та підприємств. При цьому використовуємо найсучасніші технологічні методи і засоби. У нас можна замовити і купити різні види коагулянтів і флокулянтів за доступною ціною. Нашими партнерами є водоканали  міст Київ, Харків, Вінниці, Бровари, Одеса та ін. Беручи до уваги всю важливість питання, ТОВ «НВП «Неосинтез» пропонує нові сучасні методи очищення води і стоків.

Компанія має відмінну матеріально-технічною базу, яка дозволяє виробляти продукти, що відповідають високим стандартам. Ми пропонуємо багато технологічних рішень, які покликані не тільки захистити навколишнє середовище від забруднень, але і знизити витрати підприємства на процес очищення. Для того щоб була обрана оптимальна за ефективністю і витратам система очищення води, потрібно вирішити багато питань, наприклад, необхідно визначитися з контрольними точками відбору проб води. Багатий багаж розробок і технічні можливості дозволяють нам високопрофесійно займатися впровадженням високих технологій в повсякденне життя. Наші фахівці не тільки допоможуть визначитися з вибором очищувальних матеріалів. Великий досвід роботи нашої організації дозволяє технологам пропонувати найбільш оптимальні рішення для цього. І якщо знадобиться, запропонувати відразу кілька альтернативних засобів для очищення води. Детальний опис коагулянтів Ви можете знайти в розділі «Продукція».