Поліоксисульфат алюмінію технічний – реагент

До фізико-хімічних процесів очищення виробничих стічних вод відносяться: коагуляція, флокуляція, екстракція, сорбція, евапорація, флотація, іонний обмін, кристалізація,  дезактивація і дезодорація. Поліоксисульфат алюмінію технічний очищений або ПОСА – сучасний, економічний реагент, що володіє відмінними характеристиками. За його допомогою проводиться очистка промислових і господарських скидів, питної води, він використовується для обробки осадів стоків. Речовина застосовується замість двох інших хімічних коагулянтів – сульфату алюмінію та поліоксихлориду алюмінію різної основності. Переваги в порівнянні з іншими реагентами:

-Може істотно підняти коагулюючі властивості в процесі очищення природної води з температурою води джерела водопостачання від 4 ° С до 25 ° С.

-можна використовувати протягом усього року в усіх областях України, і країнах СНД, з огляду на при цьому індивідуальні особливості ВОС.

-Володіє більшою ефективністю впливу в порівнянні з Al2(SO4)3.

-має велику еквівалентну активність по зняттю забрудень у порівнянні з іонами Al3+ Поха середньої основності (≈ 40%).

-перевищує поліалюмінія хлорид по ефективності зняття кольоровості і окислюваність води.

– Менш схильний до зміни рН води.

Компанія «Неосинтез» пропонує купити поліоксисульфат алюмінію для промислового і господарського використання. Замовити Поса можна у фахівців компанії або залишити замовлення безпосередньо на сайті «НПП «Неосинтез». Фото, опис характеристик коагулянту можна знайти в розділі «Продукція». Крім того, ми надаємо консультаційні послуги. Наші фахівці допоможуть підібрати правильні реагенти. Якщо Вас цікавить ціна коагулянту Поса, Ви можете дізнатися її у наших консультантів.

Заказать реагент сейчас