Поліоксихлорид алюмінію (поліалюміній гідрохлорид, гідроксихлорид алюмінію – синоніми).

Оксихлорид алюмінію – неорганічна сіль алюмінію, що має формулу Aln(OH)(3nm) Clm, змінного складу, здебільшого Al2(OH)5Cl (високоосновний).

Форми випуску- порошок або гранули жовтого, білого та інших кольорів, а також розчини від безбарвного прозорого до жовтого і темно-коричневого кольорів. Залежно від процесів для яких необхідне застосування коагулянту і вибирають відповідний.

Оксихлориди алюмінію бувають високо-, середньо- і низькоосновні. (Основність – ступінь гідролізу, виражається у відсотках.)

Коагулянт, застосовуваний для очищення води і стоків, особливо ефективний в холодний період. Активно застосовується для обробки води для теплових, електростанцій, технологічної води підприємств, при виробництві паперу. Основне завдання коагулянту – очищення від максимальної кількості колоїдних суспензій, які впливають на кольоровість і каламутність води. Поліоксихлорид алюмінію паралельно прибирає частина мікроорганізмів, завислі речовини, органічні та неорганічні солі, які пов’язує в комплексних з’єднаннях і осаджує.

Розчин гідроксихлорида алюмінію містить активну частину Al2O3 в межах 17-21%, витрачається економно, має низький вміст солей і домішок, практично не впливає на рН показник води, що обробляється.

У сухому вигляді оксихлориди алюмінію відомі з вмістом активної частини до 30% по Al2O3.

Продукт у формі розчину може застосовуватися як розведеним до певної концентрації, так і в товарному вигляді. Витрата дуже різний і підбирається під конкретні завдання окремо.

Підприємство ТОВ «НВП «Неосинтез» транспортує оксихлориди алюмінію з Білорусі та інших країн залізничним і автомобільним транспортом.

Купити коагулянт можна в упаковках біг-бегах або пакувальних поліпропіленових мішках по 25 кг, а також розчини поліоксихлориду алюмінію в бочках і цистернах. Надається гарантія на гідроксихлорид алюмінію – 1 рік.

Ціна для оптових клієнтів – завжди пропонуємо спеціальні умови.

Замовити реагент зараз