Надійний постачальник коагулянтів

Сульфат алюмінію використовується для очищення води господарсько-питного та промислового призначення. Його застосовують в шкіряній, паперовій, текстильній галузях промисловості. Алюміній сірчанокислий технічний, або глинозем, широко використовують в роботі ТЕС, котелень, в будівництві (виготовлення бетону і для гідроізоляції). Виготовляють його з каоліну, глини, бокситів, що і впливає на його невисоку вартість.

ТОВ «НВП «Неосинтез» пропонує купити сульфат алюмінію за доступною ціноюі. Наші ціни складуть конкуренцію відомому в Україні підприємству – Пологівський Хім Завод, який вважають монополістом ринку коагулянтів. Ми продаємо й інші види реагентів, які використовуються для водоочищення.

Поліоксихлорид алюмінію називають новим поколінням коагулянтів, що використовують для очищення і кондиціонування питної води, стоків промислових, сільськогосподарських і побутових підприємств, а також, для водопідготовки котелень і ТЕС. Речовину отримують в результаті обробки металевого алюмінію соляною кислотою, або його розчиненням в розчині хлориду алюмінію при 90 оС. Сьогодні він успішно замінює застарілий сульфат алюмінію, через те, що останній не завжди здатний забезпечити потрібний рівень очищення і не може якісно працювати при низьких температурах. Також, на відміну від сірчанокислого алюмінію, його доза в 4-5 разів менше, він майже не змінює рН води, що очищається, таким чином відпадає потреба в застосуванні лужних агентів. Крім того, реагент має антимікробну і бактерицидну активність, простий у використанні. В «НВП «Неосинтез» ціна на Поліоксихлорид алюмінію невисока. Ми співпрацюємо із зарубіжними виробниками і постачальниками, клієнти можуть бути впевнені, що якість продукції нітрохи не поступається тому, що виробляють в Україні, наприклад, Хім завод м. Пологи. Якщо Ви хочете замовити доставку сульфату алюмінію ми оперативно виконаємо замовлення в усі регіони України – Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Житомир та ін. Ви можете купити алюміній сірчанокислий у Львові невеликою партією  кілька тон, або замовити вагони реагентів до Харкова чи Дніпропетровська. Наша компанія готова запропонувати найвигідніші умови співпраці для всіх клієнтів.

Купити коагулянти Ви можете оптом та в роздріб. Фахівці компанії завжди готові надати консультацію, швидко оформлять замовлення. Якщо Вас цікавить ціна оксихлорида алюмінію звертайтеся в «Неосинтез». Ми станемо Вашим надійним постачальником коагулянтів.

Надійний постачальник коагулянтів обновлено: Вересень 7, 2016 автором: Admin