[av_heading heading=’Флокулянти’ tag=’h1′ style=’blockquote modern-quote’ size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
Флокулянти –реагенти, що використовуються для очищення стічних вод, підготовки води до питного рівня.

Хімічний склад – високомолекулярні частинки, здатні до адсорбції з молекулами частинок з рідини, що утворюють  пластівці, які осідають на дно.

Їх класифікують – на органічні та неорганічні. Неорганічні – наприклад, кремнієва кислота – використовується у промисловості. Органічні розділяють на синтетичні та природні. До першої  групи відносять полімери та сополимери акріламіда. Найбільш розповсюджений – ПАА або поліакриламід, використовують для якісної очистки промислових, природних скидів. До природних флокулянтів відносять похідні з крахмалу, поліальгінатів, гуарові смоли, ефіри целюлози, лігносульфонові та гумінові кислоти або  хітозан.

Хімічний склад рідин, що очищуються може відрізнятися, тому важливо  визначати  рівень функціональності реагента тої чи іншої молекулярної маси та його заряда. Флокулянти мають катіонну, аніонну та нейтральну природу та підходять для очищення багатьох видів забруднень.

Випускають у вигляді гранул, порошків або емульсій.
[/av_textblock]

[av_codeblock wrapper_element=” wrapper_element_attributes=”]


[/av_codeblock]